O STADIONU
 
 
   Počet přístupů dnes: 
   Počet přístupů celkem: 
 
 
Zimní stadion ve Valašském Meziříčí je krásný sportovní stánek, který skýtá možnosti pořádání nejen sportovních , ale i kulturních a společenských akcí., jako jsou koncerty, výstavy apod. V bezprostřední blízkosti jsou umístěna další sportovní zařízení /krytý bazén ,letní koupaliště,dvě fotbalové hřiště jedno s umělým povrchem, atletický stadion s tartanovou drahou,tenisové kurty,/ která spolu s hokejovou halou tvoří sportovní komplex. Součástí zimního stadionu je i kuželna. Z uvedených skutečností je patrné, že hokejová hala je vhodná pro pořádání jak soustředění pro hokejisty, tak i pro krasobruslaře.

Zimní stadion s kapacitou 1500 návštěvníků/všechna místa k stání/je v  provozu každoročně 8 měsíců/leden-březen, srpen-prosinec/.Je vybaven moderní odvlhčovací jednotkou, takže nabízí kvalitní ledovou plochu i v  letních měsících.Z převážné části je ledová plocha využívána oddílem ledního hokeje. Dále je plocha poskytována na veřejné bruslení, základním a mateřským školám a ve večerních a nočních hodinách amatérským týmům.
K dispozici je vybavené zázemí- šatny, sociální zařízení. Možnost využití časomíry, ozvučení stadionu,součástí vybavení je i signalizace pro brankové rozhodčí.
Mimo hlavní sezonu možnost využití pro in-line hokej,tenis,nohejbal. V roce 2003 proběhla celková rekonstrukce stadionu, včetně zastřešení. Uvnitř stadionu je i možnost občerstvení.

Velikost ledové plochy      59 x 27 m
 
Oddíl ledního hokeje - www.hcvm.cz
 
 
 
   


 
Zobrazování webových stránek

Omlouváme se za drobné vady v zobrazování našich stránek. Stránky jsou momentálně v rekonstrukci.

Připravujeme pro Vás nové stránky, vydržte prosím.

Pro zobrazení stránek krytého bazénu využijte prosím adresy www.bazenvm.cz.

Pro zobrazení stránek zimního stadionu využijte prosím adresy www.zimnistadion.cz.

.